Iz budžeta grada Leskovca 8,8 miliona dinara za izvedene radove na izgradnji vodovodne mreže od Donje Jajine do Palikuće

Iz budžeta grada Leskovca danas je isplaćeno 8.871.079,90 dinara na ime izvedenih radova na izgradnji vodovodne mreže od Donje Jajine do Gornje Jajine i Palikuće.

Podsećamo, radovi na izgradnji vodovodne mreže su izvedeni u dužini od 2,6 km, a za njih je iz budžeta grada ukupno opredeljeno 11,8 miliona dinara.

I pored redovnog izmirivanja svih dospelih obaveza, na računu Grada Leskovca se danas nalazi iznos od 709 miliona dinara.

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi, kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao ni komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, odnosno nisu stavovi redakcije portala INFO CENTAR JUGA.
Za više informacija pogledajte Pravila korišćenja.

0 Komentara
Najnovije
Najstarije Najviše glasova
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
Scroll to Top