Uhapšen mladić koji je pesnicom udario u lice dvadesetdevetogodišnjeg mladića

Autor: INFO CENTAR JUGA

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su M. N. (2002) iz okoline ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda.

On se sumnjiči da je, nakon kraće rasprave, pesnicom udario u lice dvadesetdevetogodišnjeg mladića i naneo mu tešku telesnu povredu.

Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu.

Možda će vas zanimati

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi, kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao ni komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, odnosno nisu stavovi redakcije portala INFO CENTAR JUGA.
Za više informacija pogledajte Pravila korišćenja.

0 Komentara
Najnovije
Najstarije Najviše glasova
Najnovije
Učitavanje vesti...
Posetite naš Youtube kanal