Karatisti iz Lebana danas osvojili 4 zlatne, jednu srebrnu i 8 bronzanih medalja na finalu Kupa Srbije

Autor: INFO CENTAR JUGA

Finale Kupa Srbije u karateu održano je danas u Sremskoj Mitrovici. Učešće u ovom takmičenju uzeo je KK Radan iz Lebana koji se u svoj grad vraća sa osvojene 4 zlatne, jednu srebrnu i 8 bronzanih medalja. Iz uprave KK Radan saopštavaju da su prezadovoljni osvojenim nagradama i veliku zahvalnost iskazuju Opštini Lebane koja je obezbedila prevoz.

Podsećanja radi, karatisti KK Radan iz Lebana u maju mesecu ove godine osvojili su 18 medalja na 26. prvenstvu Srbije u okviru Karate Unije Srbije održanom po 11. put u Osečini.

Možda će vas zanimati

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi, kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao ni komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, odnosno nisu stavovi redakcije portala INFO CENTAR JUGA.
Za više informacija pogledajte Pravila korišćenja.

0 Komentara
Najnovije
Najstarije Najviše glasova
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
Najnovije
Učitavanje vesti...
Posetite naš Youtube kanal