U Bojniku korona virusom zaražena još jedna osoba, ukupno dve a u samoizolaciji 76 lica

Autor: INFO CENTAR JUGA

Štab za vanredne situacije opštine Bojnik potvrdio je informaciju da je na teritoriji ove opštine još jedna osoba zaražena korona virusom.

„Danas su stigli rezultati za još jednu žensku osobu, rođenu 1968. godine i reč je o nezaposlenom licu. U ovom trenutku na teritoriji opštine Bojnik imamo ukupno dve zaražene osobe i 76 lica koja su u samoizolaciji“ – poručuju iz Štaba za vanredne situacije.

Prvi slučaj korona virusa u Bojniku zabeležen je pre dva dana a rezultat brisa za još jednu osobu i danas nije stigao.

Info centar juga

Možda će vas zanimati

Najnovije
Učitavanje vesti...
Posetite naš Youtube kanal