KK „Jablanica“ iz Medveđe u Sokobanji zabeležio pobedu rezultatom 67 : 77

U okviru 8. kola I MUŠKE REGINALNE LIGE – ISTOK u sezoni 2018/2019. KK „Jablanica“ gostovao je za vikend u Sokobanji ekipi OKK „Sokobanja“ i tom prilikom zabeležio pobedu rezultatom 67 : 77

Obe ekipe su šuterski vrlo loše ušle u ovaj meč. Snažne odbrane ali i puno promašaja na obe strane doprinele su da se prvi period igre završi netipičnim rezultatom 8 : 8. Međutim ništa nije moglo da pripremi domaćine i malobrojnu publiku za pravu kanonadu „Jablanice“ u drugom periodu igre.

Košarkaši „Jablanice“ pogađali su iz svih pozicija, osvojili 39 poena za 10 minuta i na pouzu otišli sa ubedljivom prednošću, rezultatom 32 : 47.

U trećoj četvrtini došlo je do blagog pada u igri košarkaša „Jablanice“ što se odrazilo na rezultat jer su domaćini smanjili rezultat na samo 4 poena razlike.

Ipak, „Jablanica“ nije dozvolila iznenađenje i koncentrisanom igrom u poslednjim minutima igre privela ovaj meč kraju u svoju korist, zabeleživši prvu pobedu  na gostujućem terenu u ovoj sezoni.

U narednom kolu „Jablanica“ na svom terenu dočekuje KK „Radnik“ iz Surdulice (zbog koš razlike) trenutno drugoplasirani tim lige sa skorom 7 – 1 .

(Kraj)

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi, kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao ni komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, odnosno nisu stavovi redakcije portala INFO CENTAR JUGA.
Za više informacija pogledajte Pravila korišćenja.