Spektakl Željka Joksimovića pred nekoliko desetina hiljada ljudi

Autor: INFO CENTAR JUGA
Spektakularnim koncertom Željka Joksimovića sinoć je u Leskovcu počela 29. Roštiljijada. Željko je najpre otvorio kultnu manifestaciju sa gradonačelnikom Leskovca Goranom Cvetanovićem i direktorom Turističke organizacije Leskovca Nebojšom Kocićem, da bi potom održao koncert za pamćenje.

Joksimović je na binu izašao oko 22.35 i gotovo dva sata ređao nove i stare hitove pred velikim  brojem okupljenih posetilaca iz Leskovca ali i gostiju sa strane.

Već sa prvim taktovima pesme „Ljubavi“ publika je gotovo horski pevala sa popularnim izvođačem.

Potom su se ređalji hitovi Ponelo me, Libero, Devojka sa polja zelenih, ali i one malo starije popte Drska ženo plava, Vreteno… 

Željko Joksimović je nakon nastupa istakao da je veoma zadovoljan svojim koncertom kao i posećenošću obzirom da je relativno skoro nastupao u Leskovcu sa potpuno drugačijim repertoarom.

„Atmosfera je bila dobra, a moram da kažem da se i ceo bend radovao nastupu u Leskovcu. Kad je publika raspoložena, onda smo i mi na bini takvi. Sjajna je organizacija i verujem da će tako biti i u budućnosti. Obaj koncert je bio malo razigraniji raspevaniji u odnosu na prethodni. Bend je takođe sjajno odsvirao, tako da sam zadovoljan kako je sve proteklo“ preneo je svoje utiske Joksimović

  

  

 

  

Možda će vas zanimati

Najnovije
Učitavanje vesti...
Posetite naš Youtube kanal