Na međunarodnom turniru „Dani jorgovana – Kraljica Jelena Anžujska“, koji je održan u Kraljevu, Džudo klub Partizan Leskovac ostvario je izvanredan rezultat, osvojivši ukupno 17 medalja i jedno peto mesto u konkurenciji 33 kluba.
Leskovački klub nastupio je sa 22 takmičara i tom prilikom osvojio 4 zlatne, 3 srebrne i 10 bronzanih medalja, čime se plasirao na drugo mesto po ukupnom broju osvojenih medalja na turniru. Poseban uspeh ostvaren je u kategoriji mlađih devojčica, gde je Partizan Leskovac osvojio i pehar za najuspešniju ekipu.
Zlatne medalje osvojile su: Daša Zlatković, Nikolina Antić, Teodora Antić i Una Filipović.
Srebrne medalje pripale su: Danici Perić, Nikolini Stoiljković i Dimitriju Stoiljkoviću.
Bronzane medalje osvojili su: Ina Filipović, Nemanja Ristić, Ilija Ranišavljević, Ognjen Ristić, Luna Ljubišavljević, Miljana Domazetović, Nikola Stojanović, Mihajlo Tasić, Ignjat Dimitrijević i Todor Antić.
Peto mesto zauzela je Una Stefanović.
Ekipu mlađih devojčica koja je osvojila pehar činile su: Daša Zlatković, Nikolina Antić, Luna Ljubišavljević, Miljana Domazetović, Teodora Antić, Una Filipović i Una Stefanović.
Velike zasluge za ostvarene rezultate pripadaju treneru Saši Stojanoviću, koji već duži niz godina uspešno vodi mlade džudiste i postiže zapažene rezultate na domaćim i međunarodnim takmičenjima.
Ovaj uspeh još jednom potvrđuje kvalitet rada i posvećenost u Džudo klubu Partizan Leskovac, koji nastavlja da niže odlične rezultate.







