LESKOVAC: Nastavljena akcija uređenja i čišćenja javnih površina u Jašunji

Autor: INFO CENTAR JUGA

Vikend akcija uređenja i čišćenja javnih površina u selu Jašunja nastavljena je i danas zajedničkim angažovanjem gradskih službi i nadležnih preduzeća.

U akciji su učestvovali Odeljenje za zaštitu životne sredine Gradske uprave grada Leskovca, JKP „Komunalac“, Komunalna milicija i PVV, koji su nastavili sa uklanjanjem otpada i uređenjem javnih površina.

Cilj akcije je očuvanje prirodnih vrednosti, unapređenje životne sredine i stvaranje čistijeg i uređenijeg ambijenta za meštane i posetioce ovog kraja.

Iz Gradske uprave poručuju da je briga o životnoj sredini zajednička odgovornost svih građana, a ovakve akcije predstavljaju primer dobre saradnje gradskih službi i javnih preduzeća u cilju unapređenja kvaliteta života i očuvanja prirode.

Možda će vas zanimati

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi, kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao ni komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, odnosno nisu stavovi redakcije portala INFO CENTAR JUGA.
Za više informacija pogledajte Pravila korišćenja.

0 Komentara
Najnovije
Najstarije Najviše glasova
Najnovije
Učitavanje vesti...
Posetite naš Youtube kanal